O nas

SKLEP MONMODI

Modna odzież damska i męska

Sklep Odzieżowy Monika zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną w rozmiarach od 36 do 58. Branża odzieży damskiej i męskiej jest nam bardzo dobrze znana, jesteśmy świetnie zorientowani w aktualnie panujących trendach w świecie mody. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jakie są potrzeby naszych Klientów i potrafimy zaproponować asortyment odzieży, który zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

Skontaktuj się z nami

Odzież damska

Odzież damska to przede wszystkim świetnie skrojone sukienki o różnych fasonach, bluzki, tuniki, żakiety, spodnie na każdą okazję, a także odzież wierzchnia, głównie płaszcze i kurtki wełniane znanych polskich producentów jak np. ADRIANNO DAMIANII, ZARTEX, CARINA, SEBI, HUNA, MORIS, KADJA, MERCE, CLYDE oraz wielu innych. Od kilku lat mamy w ofercie świetnie sprzedające się markowe włoskie legginsy Paulo Connerti.

Odzież wełniana

Płaszcze i kurtki wełniane to stały asortyment w Sklepie Odzieżowym Monika. Już od wielu lat sprowadzamy kurtki wełniane i płaszcze wełniane od znanych polskich producentów, których marka i renoma cenuione są również za granicą. Okrycia z dobrej gatunkowo wełny stanowią uniwersalną odzież wierzchnią przede wszystkim w zimie, lecz kurtki wełniane i cieńsze płaszcze wełniane są idealne także na miesiące przejściowe wiosna-jesień.

Przejdź do sklepu
X